طراحی سایت های حرفه ای و کاملا اختصاصی

طراحی سایت خود را به ما بسپارید تا کسب و کار شما را متحول کنیم

میزبانی وب

web hosting میزبانی وب

میزبانی وب یا خدمات هاستینگ، سرویسی است که اطلاعات و محتوای یک وب سایت را دسترس عموم کاربران قرار می‌دهد. به عبارت دیگر اطلاعات یک وب سایت باید بر روی یکی از کامپیوترهای میزبان که 24 ساعت متصل به اینترنت است قرار گیرد تا افراد بتوانند در هر لحظه از شبانه روز به آن دسترسی داشته باشند.

خدمات میزبانی وب بر پایه سیستم عامل linux، کنترل پنل cpanel ، وب سروریس apache ، زبان برنامه نویسی php و بانک اطلاعاتی mysql ارائه می شود.

البته هاست لینوکس بدین معناست که فقط سیستم عامل نصب شده، روی سرور لینوکس است و هیچ ارتباطی با سیستم عامل کامپیوتر شخصی شما ندارد و چنانچه روی کامپیوتر شما ویندوز نصب باشد به راحتی می توانید از هاست لینوکس استفاده کنید.

سرورهای پارس وب دیزاین برروی دیتاسنتر هتزنر آلمان قرار دارد و به صورت 99.9% آپتایم آن گارانتی شده است و به صورت هفتگی از اطلاعات کاربران پشتیبانی (backup) تهیه می شود.

 انتقال سرویس میزبانی وب از شرکت ها و میزبانان دیگر به پارس وب دیزاین به صورت رایگان و در کمتر از 24 ساعت انجام می پذیرد.

انتخاب یک سرویس میزبانی وب مناسب تاثیر مستقیمی در سئو و افزایش ترافیک و بازدیدکننده یک وب سایت دارد و انتخاب یک سرویس میزبانی امن، پایدار، سریع و قدرتمند می تواند تاثیر بسیار بزرگی بر سرنوشت وب سایت شما بگذارد!

پارس وب دیزاین با سالها تجربه خدمات دهی در سطح وب آماده است میزبان وب سایت های شما باشد.