طراحی سایت های حرفه ای و کاملا اختصاصی

طراحی سایت خود را به ما بسپارید تا کسب و کار شما را متحول کنیم

سئو | بهینه سازی سایت

seo سئو

سئو یا SEO مخفف کلمه ی انگلیسی Search Engine Optimization و به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر مانند گوگل و بینگ است.

بنابراین هر اقدامی که به صورت برای بالا بردن رتبه و ارزش سایت در موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و یاهو صورت می گیرد سئو و بهینه سازی گفته می شود.

هدف سئو کمک به وب سایت‌ها در بدست آوردن  رتبه های بهتری در نتایج جستجو و افزایش ارتباط صحیح بین صفحات و کلمات کلیدی وارد شده توسط کاربران می باشد.  نمایش بهتر صفحات مرتبط با جستجوی کلمات وارد شده دارای مزایای زیادی هم برای کاربر و هم برای موتورهای جستجو دارد که در آن کاربر بیشترین نتایج مرتبط جستجو شده را پیدا می‌کند و موتور جستجو قابل اعتماد می‌شود چرا که الگوریتم آن بیشترین صفحات مرتبط را نشان می‌دهد.

سئو به طور کلی به دو بخش تقسیم می شود:

1- سئو داخلی یا On Page SEO: این بخش به طور کلی شامل استاندارد بودن قالب وب سایت، تولید محتوای مناسب و لینک دهی داخلی و .. می باشد.

2- سئو خارجی یا Off Page SEO: این بخش به طور کلی شامل لینک بیلدینگ و فعالیت در شبکه های اجتماعی و .. است.

اجرای صحیح هریک  از مراحل این بخش ها می تواند وب سایت را در رتبه های موتورهای جستجو به رتبه های مورد نظر رساند و البته در صورت عدم اجرای مناسب ممکن است ضربات جبران ناپذیری به سئو سایت وارد کند و هریک از مراحل باید تحت نظر شخص یا اشخاص حرفه ای صورت گیرد.

مزایای سئو برای یک وب سایت را می توان به صورت زیر خلاصه کرد:

  • افزایش ترافیک وب سایت از طریق موتورهای جستجویی مانند گوگل را در پی خواهد شد.
  • افزایش شناخت برندسازی و فضای مجازی را در پی خواهد شد.
  • افزایش فروش محصولات را در پی خواهد شد.
  • ارزان ترین ابزار تبلیغاتی است.
  • بیشترین بازدهی در تبلیغات را دارد.

با توجه به گسترش و نفوذ فوق العاده شبکه اینترنت و به خصوص در ایران با بیش از 30 میلیون ، سئو و بهینه سازی را به جرات می توان گفت بهترین و مهم ترین روش تبلیغاتی برای صاحبان کسب و کارها دانست.

اما مهمترین مزیت سئو هدایت بازدیدکننده هدفمند به سایت است. در واقع با استفاده از تکنیکهای سئو شما می توانید افرادی را که به دنبال خرید محصولات سایت شما هستند به سمت سایت خود هدایت کنید و درصد قابل توجهی از این افراد را به مشتری تبدیل کنید .  در واقع هیچ روش بازاریابی اینترنتی دیگری تا این اندازه بازگشت سرمایه گذاری ندارد.

مهم ترین خدمات سئو ارائه شده توسط ما به صورت زیر است:

  • تحلیل سایت و بررسی مشکلات ساختاری و کدنویسی قالب سایت و رفع آنها
  • بررسی و آنالیز رقبا
  • بدست آوردن کلمات کلیدی مناسب و ارائه راهکار جهت بهبود وضعیت رتبه در موتورهای جستجو
  • مشاوره در زمینه تولید محتوای مناسب
  • بهبود رتبه سایت در گوگل به صورت تضمینی و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

پارس وب دیزاین با بررسی و رعایت بیش از 200 فاکتور سئو و سال ها تجربه در زمینه سئو و بهینه سازی انواع وب سایت ها می تواند وب سایت شما را در هر کلمه ای به صفحه اول گوگل هدایت کند و کسب و کار شما را دگرگون کند.

برای مشاوره رایگان سئو و بهینه سازی سایت با شماره تلفن 021-44834169 تماس بگیرید.