طراحی سایت های حرفه ای و کاملا اختصاصی

طراحی سایت خود را به ما بسپارید تا کسب و کار شما را متحول کنیم

آموزش طراحی سایت

آموزش طراحی سایت

گروه پارس وب دیزاین مفتخر است بعد از سال ها تجربه حرفه ای در سطح وب و انجام پروژه های متعدد تحت وب اقدام به اشتراک گذاری دانش و تجربیات خود کند.

در حال حاضر آموزش طراحی سایت به اشکال زیر قابل ارائه می باشد:

  1. آموزش طراحی سایت به صورت مقالات
  2. آموزش طراحی سایت به صورت ویدیویی
  3. آموزشی طراحی سایت با برگزاری کلاس های حضوری
  4. آموزشی طراحی سایت به صورت خصوصی

آموزش طراحی سایت به صورت حرفه ای و در دنیای واقعی به یکی از دغدغه های هموطنان عزیز تبدیل شده است و مشاهده شده است که افرادی با دانش کم و صرفا به صورت تئوری اقدام به آموزش طراحی سایت کرده و این آموزش ها نتیجه چندانی برای دانشجویان این دوره ها ندارد.

گروه پارس وب دیزاین با تجربه حرفه ای در زمینه طراحی و آموزش قصد دارد با ارائه آموزش با روش های مختلف، نیازهای دانشجویان این دوره را برآورده کرده و بتواند آنها را با طراحی سایت به صورت عملی و در دنیای واقعی آشنا کرده و بتواند با سرعت بیشتری آنها را وارد بازار کار کند.

در بخش بلاگ با ارائه آموزش هایی به صورت فصلی اقدام به آموزش طراحی سایت به صورت مقاله وار کرده ایم و همچنین به زودی به صورت ویدیویی آموزش هایی از سطح مبتدی تا حرفه ای ارائه خواهد شد.

علاوه بر آموزش های معمول قصد داریم به زودی کلاس های حضوری را برگزار کنیم و یا به صورت خصوصی برای علاقه مندان کلاس هایی برگزار کنیم. برای اطلاعات بیشتر لطفا با شماره تماس 021-44834169 تماس گرفته و از مشاوره رایگان گروه پارس وب دیزاین بهره مند شوید.