طراحی سایت های حرفه ای و کاملا اختصاصی

طراحی سایت خود را به ما بسپارید تا کسب و کار شما را متحول کنیم

طراحی سایت فروش فایل

فروشگاه فروش فایل

طراحی سایت های فروش فایل و فروش ویدیو امروز بسیار پرطرفدار است و کسب دانش دیگر همانند سابق به صورت سنتی و فیزیکی انجام نمی شود. امروزه کسب دانش به صورت دیجیتال خصوصا از طریق اینترنت بسیار پرطرفدار و محبوب نزد مردم در سرتاسر دنیا شده است.

با آمدن هزار سوم و عصر دیجیتال همه کسب و کارها کم کم به سمت دیجیتالی شدن حرکت کرده و کسب و کارهایی که نتوانند خود را هم سو با این حرکت کنند محکوم به شکست هستند.

فروش فایل و آموزش از طریق اینترنت بسیار ساده تر و کم هزینه تر از روش های معمول و فیزیکی مانند تدریس به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا به اشکال دیگر می باشد. افراد بسیاری وجود دارند که در شغل یا رشته تحصیلی خود دارای تخصص و تسلط بسیار مناسبی هستند و می توانند با اشتراک آنها با اشخاص دیگر به کسب درآمد و کسب تجربه و یا حتی شهرت داشته باشند.

افرادی که به دنبال کسب آموزش به صورت دیجیتال هستند نیز بسیار از این تجارت سود کسب میکنند زیرا که هزینه کمتری پرداخت میکنند و کیفیت بالاتری دریافت میکنند و همچنین میتوانند برای همیشه به اطلاعات خود دسترسی داشته باشند. به طور مثال کسب اموزش از طریق ویدیو بسیار کم هزینه تر و بهتر از آموزش به صورت حضوری و سنتی می باشد و این آموزش ها برای همیشه در دسترسی هستند و می توانند در هر زمان و در هر مکانی به سادگی به صورت نامحدود استفاده و مشاهده شوند.

فروشگاه فروش فایل پارس وب دیزاین با مطالعه فروشگاه سازهای رایگان و غیررایگان اقدام به طراحی یک فروشگاه ساز فروش فایل بسیار سریع، امن و ساده نموده است تا بتواند با استفاده از مزایای این سیستم و اضافه نمودن ویژگی های جدید و البته عدم تکرار ضعف های آنها ، سهمی شایسته با جلب رضایت کاربران خود بدست آورد.

با فروشگاه ساز فروش فایل پارس وب دیزاین می توانید فایل های ویدیویی، صوتی، اسناد، کتاب ها و .. خود را به صورت آنلاین به فروش برسانید و به راحتی و بدون هیچ اطلاعات فنی یک کسب و کار اینترنتی حرفه ای برای خود ایجاد کنید.

برخی از امکانات سیستم فروش فایل پارس وب دیزاین:

  • تعریف محصول و پشتیبانی از هرنوع فایلی
  • اتصال به انواع درگاه های بانکی عضو شبکه شتاب مانند ملت، پاسارگاد و..
  • اتصال له انواع درگاه های واسط بانکی مانند زرین پال و..
  • اتصال به سرویس پنل پیامک
  • مشاهده گزارشات فروش به صورت ماهیانه و براساس فیلترهای مختلف
  • بهینه شده براساس سئو و موتورهای جستجو
  • سرعت بارگزاری بسیار بالا
  • امنیت بسیار بالا و چند لایه

یک سیستم مدیریت محتوا باید بتواند تمام نیازهای شما را شناسایی و رفع کند و این دقیقا ویژگی سیستم فروش فایل پارس وب دیزاین است که تمامی نیازهای شما را شناسایی و در نظر گرفته است و همچنین می تواند به راحتی هرگونه تغییرات اختصاصی و شخصی سازی شده ما را برروی آن به صورت نامحدود اعمال کند.

 برای اطلاع از پلن ها و قیمت های فروشگاه فروش فایل پارس وب دیزاین با شماره تماس 02144834169 تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره کارشناسان فروش پارس وب دیزاین اطلاع حاصل فرمایید.