طراحی سایت های حرفه ای و کاملا اختصاصی

طراحی سایت خود را به ما بسپارید تا کسب و کار شما را متحول کنیم

تولید محتوا

تولید محتوا

 

در صنعت وب، هر چیزی که اطلاعات معنی داری را به مخاطبان منتقل کند، محتوا نامیده می شود. در سالیان اخیر با افزایش اهمیت محتوای الکترونیک که به صورت متن، کتابهای الکترونیک، فایلهای صوتی و تصویری، اینفوگرافها و ... عرضه می شود، ضرورت یک استراتژی مدیریت محتوا در وب سایتها بیش از پیش احساس می شود.

محتوای مناسب و بهینه شده باعث افزایش سئو و بهینه سازی سایت و افزایش مخاطب و همچنین انتقال کامل هدف و مقصود اصلی به مخاطبین وب سایت ها می باشد.

بیش از 90% درصد کسب  و کارهای موفق در دنیا از استراتژی حرفه ای در تولید محتوا بهره می گیرند. در عرصه بین الملل نقل قولی از بیل گیتس مدیرعامل اسبق مایکروسافت وجود دارد که می گوید:

Content is king !

محتوا پادشاهی است!

این نقل قول یک اصل ساده در عین حال بسیار مهم برای صاحبان کسب وکارهای آنلاین و حتی غیرآنلاین می باشد.

محتوا می تواند به یکی از اشکال زیر باشد:

  • پست های وب لاگ ها
  • مقالات سایت
  • لیست ها
  • ویدیوها
  • اینفوگرافیک
  • اسلایدشوها

هرچقدر محتوای اختصاصی و مرتبط با موضوع وب سایت تولید شود به همان اندازه مخاطبان سایت بیشتر شده و وب سایت در موتورهای جستجو در نتایج بالاتری در جستجوها ظاهر خواهد شد. تولید محتوا یکی از فاکتورهای مهم و تاثیر گذار در سئو و بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو است و رابطه محتوا اختصاصی و مناسب با نتایج وب سایت در موتورهای جستجو ارتباط مستقیم دارد.

گروه طراحی سایت پارس وب دیزاین آماده ارائه خدمات تولید محتوا به صورت اختصاصی برای حضور موفق شما در وب، با فرآیند تولید و مدیریت محتوا همراه شما می باشد.

محتوای مورد نظر شما به صورت اختصاصی و گردآوری و ترجمه از مطالب انگلیسی می باشد و به هیچ عنوان به صورت کپی و تکراری نخواهد بود.