طراحی سایت های حرفه ای و کاملا اختصاصی

طراحی سایت خود را به ما بسپارید تا کسب و کار شما را متحول کنیم

درباره ما

گروه طراحی "پارس وب دیزاین" از سال 1390 با هدف فعالیت در زمینه نرم افزارهای تحت وب پا به عرصه وجود نهاد و پس از سال ها فعالیت به صورت غیررسمی در سال 1395 با نام تجاری "پارس وب دیزاین" به صورت رسمی و تخصصی فعالیت خود را آغاز کرد.

طراحی سایت و داشتن یک سایت خوب امروزه یک نیاز ضروری برای صاحبان کسب و کارها و افراد مختلف است تا با کمک آن بتوانند تجارت خود را گسترش و درآمد بیشتری را کسب کنند.

هدف عمده فعالیت های تجاری کسب درآمد و سود بیشتر است و دارا بودن یک سایت خوب باعث تسریع به رسیدن به آن ها است.

بازار ارائه خدمات طراحی سایت همانند بسیاری از کسب و کارهای دیگر بسیار رقابتی است و هدف گروه "پارس وب دیزاین" در این بازار بزرگ و پررقابت ارائه حداکثر کیفیت و حداقل هزینه است تا بتواند سهم مناسبی را توسط رضایت مشتریان خود از این بازار کسب نماید.

گروه  "پارس وب دیزاین" آماده ارائه راه حل های خلاقانه و کارآمد برای کسب و کار آنلاین شماست. نتیجه دانش ،خلاقیت و تعهد  این گروه، حاصلی جز یک اثر ماندگار و باکیفیت برای مشتریان خود ندارد. بزرگترین سرمایه ما مشتریان ما و بزرگترین هدف ما رضایت مشتریانمان است و باور داریم که بهترین تبلیغات، آثار و رضایت مشتریانمان است و تمام تلاش و سعی ما رسیدن به این اهداف می باشد.

یک وب سایت خوب علاوه بر جنبه های کاربر پسند بودن، نیاز به طراحی بهینه برای موتورهای جستجو دارد که تمام وب سایت های طراحی شده توسط ما دارای حداکثر این استاندارها هستند.

طراحی سایت های اختصاصی و سفارشی یکی از خدماتی که "پارس وب دیزاین" در حداقل زمان و هزینه و با حداکثر کیفیت انجام می دهد تا افراد و کسب و کارهایی که نیاز به برنامه های تحت وب اختصاصی دارد را در ایجاد یک وب سایت منحصر به فرد یاری نماید.

ارائه خدمات جانبی طراحی سایت نظیر میزبانی وب، ثبت دامین و سئو با بالاترین کیفیت از جمله ویژگی های "پارس وب دیزاین" است که باعث می شود همه خدمات مورد نیاز کاربران به سرعت و با بالاترین کیفیت انجام شود و مشتری نیاز به شرکت های واسطه نداشته باشد.

با پیشرفت گوشی های هوشمند، تعداد کاربرانی که از گوشی های هوشمند خود برای اتصال به اینترنت استفاده می کنند نسبت به کاربران دیگر افزایش چشم گیری داشته است و "پارس وب دیزاین" با توجه به این مهم تمامی سایت های خود را به صورت کاملا واکنش گرا (ریسپانسیو) طراحی می کند تا وب سایت های مشتریان بتواند این حجم کاربران را به راحتی مورد پوشش قرار دهد .

ارائه خدمات طراحی اپلیکیشن اندروید برای وب سایت های مشتریان خود یکی از مهم ترین خدمات این گروه است که باعث می شود کابران بیشتری بتوانند از خدمات و محصولات آنها استفاده کنند و بازدهی بیشتری برای آنها به ارمغان خواهد آورد.

فروش و تحویل سایت در "پارس وب دیزاین" پایان کار نیست بلکه آغازی برای ارائه پشتیبانی به مشتریان خود است.
ما در پارس وب دیزاین معتقدیم:

تنها یک رئیس وجود دارد، مشتری. او میتواند هر کسی در شرکت، از مدیرعامل گرفته تا پایین را اخراج کند تنها با خرج کردن پولش در جایی دیگر

تمام فعالیت و برنامه ریزی های گروه "پارس وب دیزاین" بر اساس اصل بالا که یک اصل پذیرفته شده در شرکت های بزرگ است بنا شده است.