تولد یک سالگی پارس وب دیزاین

با سلام و احترام

یک سال از تاسیس وب سایت پارس وب دیزاین گذشت. دقیقا یک سال پیش بود که پارس وب دیزاین با هدف ارائه خدمات حرفه ای طراحی سایت، سئو و بهینه سازی سایت، طراحی اپلیکیشن، وب اپلیکیشن ها و..آغاز به کار کرد.

از سال 1391 به طور تقریبا رسمی شروع به فعالیت کرده بودیم اما با نامی دیگر و یک وقفه چند ساله در کارمان افتاد و همین باعث شد با نام پارس وب دیزاین به طور رسمی آغاز به کار کنیم.

در این یک سالی که گذشت خوشبختانه موفق شدیم به برخی از اهدافی که برای خود ترسیم کرده بودیم، دست پیدا کنیم و البته به برخی نیز دست نیافتیم.

سال 1395 سال در مجموع سالی همراه با اتفاقات تلخ و شیرین بسیاری بود. شیرینی آن میلاد برند پارس وب دیزاین به طور رسمی و شاید یکی از تلخی های آن اشتباهاتی که از جانب شرکت ثبت دامین برای ما بوجود آمد.

در این یک سال زیرساخت های اصلی کسب و کارمان را ایجاد کردیم و در زمینه سئو و تولید محتوا نیز فعالیت بسیار موفقی داشتیم که درخواست های بسیاری در زمینه خدمات طراحی سایت بدون هیچ گونه تبلیغاتی، نشان دهنده همین نکته است. و تقریبا توانستیم مطابق برنامه ریزی های خود پیش برویم.

چند پروژه بزرگ در دست اجرا داریم و زمان زیادی برای آنها گذاشته ایم تا بتوانیم آنها را به کیفیت ایده آلی که مدنظرمان است، برسانیم.

پروژه هایی که هرکدام زمان زیادی صرف ایده پردازی، تحلیل، برنامه نویسی و تبلیغات آنها شده است تا سرانجام بتوانیم با قدرت وارد بازارهای داخلی و حتی خارجی شویم.

پارس وب دیزاین برخلاف بسیاری از کسب و کارهای موجود در بازار، به دنبال ارائه خدمات، محصولات و پشتیبانی با کیفیت جهانی است و مزیت رقابتی پارس وب دیزاین کیفیت آن در مقایسه با رقبا خواهد بود. دومین مزیت پارس وب دیزاین خدمات جهانی آن خواهد بود که به طور مستقیم در بازارهای جهانی حضور خواهیم داشت تا بتوانیم خدمات خود را در بازاری در مقیاس جهانی ارائه نماییم.

پس از سالها فعالیت در حوزه های مختلف وب به تجارب گران بهایی دست یافته ایم و نیازهای عمده بازار را می شناسیم و می دانیم برای رقابت در این بازار پررقابت نیاز به چه ابزارهایی داریم.

امیدوارم با عنایات خداوند منان، در سال آتی بتوانیم به همه اهدافی که ترسیم کرده ایم برسیم و در مسیر بهبود روزافزون قرار بگیریم تا بتوانیم خدماتی شایسته به جامعه فارسی زبان و کشور عزیزمان ارائه نماییم.

با تشکر

ثبت شده در تاریخ :

  برچسب ها

  مطالب مرتبط

  دیدگاه خود را ثبت کنید

در حال حاضر بخش دیدگاه ها غیرفعال شده است