همانند بسیاری از صاحبان کسب و کارهای کوچک، ممکن است بر این باور باشید که طراحی وب سایت با بودجه محدود چندان کارآمد نیست. یا ممکن است فکر کنید که شما برای کارتان نیاز به رایانه ندارید و چه لزومی دارد که از وب سایت برای مشتریان بالقوه ی خود بهره بگیرد. اینها همه سوتفاهم هستند. بدون توجه به اندازه ی کسب و کارتان، شما نیاز به وب سایت حرفه ای دارید.

  1. کسب و کار کوچک شما اعتبار پیدا می کند.

امروزه، بیشتر مشتریان از اینترنت برای جستجوی محصولات و خدمات مورد نیاز خود استفاده می کنند. کسب و کار کوچک شما با داشتن وب سایت اعتبار کسب می کند. بدون طراحی وب سایت مشتریان بالقوه به رقبای شما ارجاع داده می شود. در صورتی که یک وب سایت خانگی را طراحی کرده اید ، وب سایت حرفه ای نیاز به طراحی مجدد دارد تا تصویر حرفه ای از شما ارائه دهند. برای کسب و کارهای خانگی، این امر بسیار مفید است چون مغازه ای برای نشان دادن محصولات و خدمات خود ندارند.

 

  1. وب سایت باعث صرفه جویی در هزینه های شما می شود.

در کسب و کارهای کوچک احتمالا باور این است که نیاز به طراحی سایت حرفه ای ندارند اما این گونه نیست. اگرچه طراحی وب سایت حرفه ای هزینه بر است اما باید هزینه ی 20 دلاری آن در ماه در مقابل هزینه های 100 دلاری برای تبلیغات در روزنامه ها ناچیز است. به این ترتیب می توانید بازار بالقوه را پیدا کنید و به روش کارآمدی کسب و کار خودتان را بهبود دهید.

 

  1. به شما امکان مطلع نگه داشتن مشتری را می دهد.

به وب سایت خود همانند یک بروشور یا کاتالوگ انلاین نگاه کنید. می توانید سریع تر و آسان تر اطلاعات مربوط به محصولات و خدمات را به روز رسانی کنید، قیمت و مواد به کار رفته در محصول را قید کنید و به مشتری در مورد موجود بودن، ارتقا یا هر گونه خدمات جدید اطلاع دهید. بر خلاف آگهی های چاپی که خیلی زود منقضی می شوند وب سایت شما اطلاعات و اخبار فعلی را ارائه می دهد.

 

  1. همیشه در دسترس است.

با داشتن وب سایت 24 ساعت در روز، 7 روز هفته و 365 روز سال در دسترس مشتریان بالقوه و جدید خود خواهید بود حتی در صورت بسته بودن فروشگاه انها می توانند خرید خود را انجام دهند. با توجه به سبک زندگی های پرمشغله ی امروزی، این روش برای خریداران بسیار موثر است.

 

  1. طراحی وب سایت باعث می شود بازارهای بزرگتری را مورد هدف قرار دهید.

علاوه بر ارائه خدمات و محصولات وب سایت شما گزینه های دیگری را برای فروش ارائه می کند. به عنوان یک خرده فروش، وب سایت یا تجارت الکترونیکی مکان بزرگتری برای فروش محصولات در بازارهای گسترده است حتی می توانید به صورت جهانی خدمات ارائه کنید. آیا قادر به فروش محصولات یا خدمات به صورت انلاین هستید؟ فراموش نکنید حتی ماشین و خانه نیز به صورت انلاین فروخته می شود.

ثبت شده در تاریخ :

  برچسب ها

  مطالب مرتبط

  دیدگاه خود را ثبت کنید

در حال حاضر بخش دیدگاه ها غیرفعال شده است